Ювілей КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №5 "КАЗОЧКА" 45 років

Ювілей КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №5 "КАЗОЧКА" 45 років

10 березня 2017 року у нашому закладу відбулась велика подія - ювілей, "Казочці" 45 років!!!

Радісну подію відзначив КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №5 "КАЗОЧКА" .  45 років тому (у 1972 році) маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. За три з половиною десятки років заклад випустив  близько трьох тисяч дошкільнят, які оволоділи необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.

Нині дитсадок  налічує 10 груп, його   відвідують 300 дошкільнят.  Для дітей створені прекрасні умови  перебування: утеплено фасад, закуплено нові меблі, створено сучасні ігрові куточки. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники: завідувач, методист, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, вихователь з малювання, інструктори з фізичного виховання, медики,вчитель-логопед, психолог, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Вони своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Під час святкування ювілею було по родинному затишно, цікаво, радісно, просто казково!  Привітати іменинників завітало чимало гостей:  ветерани дошкільної освіти, випускники й вихованці садочка, батьківський колектив. На свято завітали почесні гості:  голова Вільнянської міської ради – Мусієнко Н.О., секретар Вільнянської міської ради - Шраменко С.І., зпступник депутата Запорізькоїобласної ради Кіркова О.,народний депутат Верховної ради попереднього скликання Дудка О.І., голова Вільнянської районноїадміністрації попереднії років Борисенко С.А., методист з дошкільного виховання відділу освіти Вільнянської райдержадміністрації – Сиромятнікова Е.Г., завідуюча КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №6 «Дзвіночок" – Кір'янова Л.О.

З нагоди відзначення 45-річчя, колектив дошкільного закладу отримав подарунок від міської ради, депутатів, батьків, колег Вільнянських ДНЗ, відділу освіти.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 45-річчя від дня заснування КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №5 "КАЗОЧКА" завідуюча Сердюк О.І.  вручила почесні грамоти та цінні подарунки працівникам, які  пропрацювали  більше  20 років у дошкільному закладі.

Для присутніх і гостей  була представлена концертна програма - справжнє свято за участю вихованців та педагогів. У дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. Вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, читали вірші, чим  забезпечили чудовий настрій всім присутнім. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров'я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята!


Оставить комментарий

Комментарии: 0