Доброго дня, шановні батьки та гості сайту!

Графік особистого прийому завідувача КДНЗ №5 "КАЗОЧКА":
Вівторок 10.00 - 12.00
Четвер 15.00 - 17.00

Сердюк Олександра Іллівна

Завідувач

дошкільним закладом

«Спеціаліст вищої категорії»

педагогічне звання «Вихователь-методист»

«Відмінник освіти України»

Педагогічний стаж – 54 роки.

На керівній посаді – 44 роки.Наш дитячий сад вже понад 45 років гостинно відчиняє двері для малят нашого міста. Цей казковий світ дитинства став для наших вихованців рідною домівкою, де панують краса, гра , казка , музика , фантазії.
Пріоритетними напрямками роботи нашого закладу є:

  • збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей ;
  • формування екологічної свідомості суб’єктів освітнього простору в ДНЗ.

Для реалізації цих завдань створена належна матеріально - технічна база .
У закладі створені умови дають можливість дітям підвищувати рухову активність, фізичну та розумову працездатність дошкільників:

  • Спортивний зал оснащений сучасними фізкультурними модулями, сухим басейном, фітбольними м’ячами та іншим стандартним та нестандартним обладнанням.
  • Круглий рік функціонує закритий плавальний басейн оснащений обладнанням для підігріву та безперервної подачі води.

Для вирішення проблеми екологічного виховання в закладі облаштована «екологічна стежина», яка дає можливість знайомити дітей з деревами найближчого оточення, розвивати вміння бачити красу природи та бережно відноситися до неї.

Наш колектив, маючи багаторічний досвід, підходить до виховання і навчання дітей професійно, творчо використовуючи інноваційні технології, враховуючи індивідуальні особливості, темперамент і риси характеру кожної дитини.

Ми виховуємо у дітей самостійність, впевненість у собі , відповідальність , морально- вольові риси характеру і естетичні почуття, вчимо нестандартно, критично мислити, розвиваємо комунікативні та творчі здібності адже всі ці якості так необхідні в дорослому житті.

Але, які б не були талановиті педагоги і яка б не була досконала система дошкільної освіти, без допомоги батьків наших вихованців, успішне навчання та розвиток дітей в умовах дитячого саду неможливо. На щастя, багато батьків надають величезну допомогу і підтримку у всіх добрих починаннях. Адже у нас одна мета: виховати розумну і здорову дитину.

 

З найкращими побажаннями

Завідувач КДНЗ «ЯСЛА-САДОК №5 «КАЗОЧКА»

Сердюк Олександра Іллівна