ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ

ТРЕНІНГ 1

ДРУЖНІ ДІТИ-МОВ КВІТИ

Під час проеденнЯ тренінгу у дітей формували уявлення про важливість дружнього ставлення до оточуючих, способи толерантної взаємодії


ТРЕНІНГ 2

ВВІЧЛИВІ СЛОВА ТВОРЯТЬ ДИВА

Мета даного тренінгу учити дітей вживати слова подяки, проявляти співчуття, викликати бажання допомогти, формувати уявлення дітей про важливість толерантної взаємодії.


Тренінг 3

РАЗОМ ОБ`ЄДНАТИСЯ - ВЕСЕЛІШЕ ГРАТИСЯ

У процесі гри у дітей формуються навички спільної діяльності, прищеплюється бажання перебувати в колективі, посилює відчуття згуртованості в групі.


ТРЕНІНГ 4

ДЕРЕВО ДОБРА

Під час тренінгу у дітей формували уявлення про толерантність, добрі вчинки, вчили проявляти доброзичливість, виховували  дружні взаємини, вміння та бажання приходити на допомогу.


ТРЕНІНГ 5

ДІТИ ВВІЧЛИВІ ТА ЧЕМНІ ВСІМ НАВКОЛИШНІМ ПРИЄМНІ

Основною метою тренінгу є формування у дітей усвідомленої потреби доброзичливої та толерантної взаємодії з іншими людьми.


ТРЕНІНГ 6

МІСТ МИРУ

На цьому тренінгу дітей підвели до усвідомлення того, що кожна людина приходить у цей світ творити добро, формували бажання бути добрими, милосердними, лагідними та привітними до оточуючих, показали переваги мирного співіснування з іншими людьми.


ТРЕНІНГ 7

ВСІМ ДОПОМАГАТИ - ВІРНИХ ДРУЗІВ МАТИ

Тренінг формує у дітей уявлення про поняття дружби, як про найбільшу соціальну та моральну цінність, що передбачає щирість, довіру, взаємну симпатію, взаємодопомогу.


ТРЕНІНГ 8

КОЖНА ДИТИНА - ЯК У НАМИСТІ ПЕРЛИНА

Даний тренінг формує навички проявляти позитивні емоції, контролювати їх, тренує вміння слухати інших, висловлювати свою думку, створювати доброзичливу атмосферу, розвивати упевненість в собі.